קטגוריית מוצרים

הבורא (סין) טק ושות', בע מ...


מחלקת מכירות oversea


איש קשר: Ms.Yiko ליי


טל': +86-755-26710992


פקס: 86-755-26710105


נייד: +8613798299145 (24Hours)


דואר אלקטרוני:sales@china-creator.com


Office Add.:6 / F, בלוק C3, נאנשאן iPark,No.1001 Xueyuan Road, רובע נאנשאן, שנג'ן, גואנגדונג, סין 518072


מפעל ועצה: 5/F, בניין 8, הגן הטכנולוגי Zhongyuntai, Tangtou 1st Road, Tangtou הקהילה, רחוב Shiyan, Baoan המחוזי, שנזן, סין

הבית > חדשות > תוכן

האבטחה עיקרון לטכנולוגיית ה-RFID: קורא RFID

נרחבת שימוש של קוראי RFID, לתת לאנשים יש טכנולוגיה RFID הבנה טובה יותר. לטכנולוגיית ה-RFID הוא זיהוי אוטומטי מתקדם ו טכנולוגיות ללכידת נתונים, נחשב לאחד המאה ה-21, הטכנולוגיה הגדולות 10, באזורים כגון ייצור, הציבור בטיחות יש יישום רחב לקוחות פוטנציאליים. עם השיפור של אמינות טכנולוגית וזמינות, זה הפך כדי לשפר את הלוגיסטיקה, ניהול שרשרת האספקה, להוזיל את עלויות הייצור, לשפר את רמת ניהול בטיחות הציבור Informationization ושיפור התחרותיות הבינלאומי של אתרי טכנולוגיות וכלים.
אבל אפשר לשאול: טכנולוגיית RFID מאובטח?
RFID עיקרון קובע את האבטחה שלו, כי נתוני התווית הוא קידוד ייחודי ניתן לחלוטין להצפין, הנציג הבלעדי של קידוד מקביל מהמשמעות המיוחדת של האבטחה של הנתונים המאוחסנים במסד הנתונים. בעת קריאת נתוני התג, הקורא לשלוח קוד רק תוויות לשרת מאובטח, שרת מאובטח לאחר הבקשה עבור אימות אבטחה, חפש את מסד הנתונים, מעלה את הנתונים הדרושים, נתונים שהוצפנו על-ידי השרת כדי לשלוח את הקורא. בדרך זו, אם התוקף אין גישה למסד הנתונים, אין טעם להגדיר קוד זדוני מקבל מידע, לא אומתה באמצעות אבטחה לא תקבלו מידע מועיל, מוצר תוכן כדי להיות מוגן. RFID, ברקוד. הבר-קוד מידע הוא חזותי, קל להעתיק. כי RFID הוא בחסות מידע אלקטרוני, אשר לא קל להעתיק. שעונים תעשייה של שוויץ למניעת זיוף באמצעות טכנולוגיית ה-RFID, שיבוץ תווית RFID של חברת שעוני הזכוכית משטח לצפות ב אבטחה, זיהוי ומעקב.